Hakkında

     Bu site Türk Dili ve Edebiyatıyla, Türk dünyasındaki edebi eserlerle ilgilenenler, öğretmenlerimiz ve  öğrencilerimiz için kaynak olarak sunulmaktadır.

     Eserlerin telif hakkı yazarlarına aittir. Kendilerinden izin alınmadan sitemiz kaynak gösterilerek yazılı veya elektronik ortamlarda neşredilemez. Sitemiz kâr maksadıyla değil eğitim ve bilgilendirme için yayımlanmakta olup telif hakkı uyarısı gönderilen yazı materyaller en kısa zamanda  kaldırılacaktır. Sitemiz kanunlara ve telif haklarına saygılı hareket etmektedir. Sitemiz 5651 sayılı kanunda yer alan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili kanuna göre site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur ve bu sebeple site "uyar-kaldır" prensibini benimsemektedir. Telif hakkına konu olan eserlerin kanuna uygun olmayan olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve kanuni haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri iddialarını ispatlamak şartıyla dilimizveedebiyatimiz@gmail.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Şikayet incelendikten sonra ihlal olduğu düşünülen eserler siteden kaldırılacaktır.

     Sitemiz İsim Tescil (http://www.isimtescil.net) sunucularında barındırılmaktadır.

     Sitemize göndereceğiniz makale, deneme, eleştiri, şiir, hikaye, roman, roman özeti, kitap tanıtımı, seyahat yazıları vb. her türlü edebi eser incelendikten sonra yayımlanır. Kâr maksatlı bir site işletmediğimiz için telif ücreti ödenmez. T.C. kanunlarına, ahlaka ve edebe mugayir yazılar yayımlanmaz. 

     Yayımlanması istenen yazılar, şiirler ve şikayetlerinizle diğer hususlar için iletişim:

dilimizveedebiyatimiz@gmail.com 

Powered by OrdaSoft!