░ İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü 24 Kasım Öğretmenler Gününe özel ziyaretler ve çeşitli faaliyetler düzenledi.

     Halkla İlişkiler uzmanları İstanbul genelinde 39 İlçe Milli Eğitim Müdürü, 77 köy okulu, 53 merkez okula ziyaret gerçekleştirerek, yaklaşık 3.000 öğretmen ve idareci ile bir araya geldi. Dünyanın en kutsal mesleğini icra eden öğretmenlere İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanının selamları ve Öğretmenler Günü kutlama mesajı iletildi.
     24 Kasım Öğretmenler Günü faaliyetleri içerisinde 39 ilçenin Milli Eğitim Müdürleri makamlarında ziyaret edildi. Eğitim dünyasına ilişkin konuların da görüşüldüğü kutlama programında öğretmen ve idarecilerin İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne yönelik talep ve projeleri değerlendirildi.
     İBB’nin eğitime ve eğitimciye verdiği değer ve bu yönde hayata geçirilen projeleri takdirle karşıladıklarını belirten okul idarecileri ve öğretmenler kendilerini sürekli hatırlayan ve 24 Kasım’a özel faaliyetler düzenleyen Büyükşehir Ailesine teşekkürlerini ve selamlarını ilettiler.
     Kutlamalar süresince gerçekleştirilen organizasyonlarda günün anısına özel olarak oluşturulan 3.000 adet hediye dağıtıldı.


Kaynak: İBB